Plener ślubny na Miedziance

W ostatnim czasie miałem okazję wykonać kilka sesji ślubnych w plenerze. Pary coraz częściej decydują się na takie sesji i wybierają przeróżne, mniej lub bardziej wyszukane miejsca. Zdjęcia wykonane w plenerze stanowią doskonałe uzupełnienie albumu ślubnego i są niezapomnianą pamiątką.
Jedną z ciekawszych sesji była ta wykonana na Miedziance, jednym ze szczytów Gór Świętokrzyskich. Martyna i Łukasz wybrali to miejsce, gdyż uznali je za niezwykle urokliwe i klimatyczne. Na sesję pojechaliśmy kilka dni po ślubie, kiedy opadły pierwsze emocje i minął stres związany z uroczystością zaślubin. Zdjęcia wykonaliśmy popołudniu, wykorzystując słoneczną pogodę i wietrzne warunki panujące na górze. Urokliwe światło dodało zdjęciom magii, a sceneria lasu, który znajduje w pobliżu góry, pozwoliła stworzyć romantyczne fotografie.
Tak naprawdę każde miejsce ma w sobie potencjał. Wystarczy wyobraźnia i trochę fantazji, by stworzyć wyjątkowe zdjęcia. Jeśli Wy też macie takie swoje zaczarowane miejsce, odezwijcie się do mnie. Razem możemy stworzyć ciekawą pamiątkę tych pięknych chwil Waszego życia.

Zobacz również inne historie miłosne

Zapraszam na moje social media

Tu najszybciej pojawiają się nowe zdjęcia 🙂

Facebook/KemerStudio

Instagram/KemerStudio

Jeśli chcecie ze mną stworzyć wspólną historię użyjcie proszę formularza kontaktowego. Chętnie Was poznam i zapiszę na fotografiach miłosną historię Waszego życia.

Do usłyszenia!

Przemek