Sesja narzeczeńska Żaklina i Piotr

Zawsze się ogromnie cieszę, kiedy na swojej drodze spotykam dwoje zakochanych ludzi. Sesję narzeczeńską z Żakliną i Piotrem wykonaliśmy praktycznie z dnia na dzień. Jednego dnia otrzymałem od nich wiadomość, a kolejnego byliśmy już na sesji. Dla przyszłej Pary Młodej sesja narzeczeńska to doskonały sposób na uwiecznienie Ich bezgranicznej miłości oraz zatrzymanie wspomnień dzięki fotografii.

Sesja narzeczeńska w Golejowie

Właśnie na Golejowie rozpoczęła się znajomość Żakliny i Piotra, która trwa już kilka lat. Jeziora i otaczające je lasy tworzą bardzo klimatyczną lokalizację, która jest doskonałym miejscem na tego typu sesje. Wspomnienia jakimi zakochani darzą to miejsce były kolejnym czynnikiem pozytywnie wpływającym na relacje podczas sesji.

Sesja narzeczeńska w leśnym klimacie

Narzeczeni na sesję zdjęciową często wybierają miejsca, gdzie zaczęła się ich miłość. Takie miejsca niosą ze sobą zawsze dużo ciepłych wspomnień. Mimo jeszcze zimowego czasu, udało nam się wykorzystać pierwsze promienie słońca, które już nieśmiało pojawiały się miedzy drzewami. Gra światła dodała zdjęciom magii i tajemniczości. Od Żakliny i Piotra bije taka szczerość uczuć, że miło na nich patrzeć i cieszyć się ich szczęściem. Pocałunki, dużo przytulania, głębokie spojrzenia w oczy – tego nie może zabraknąć podczas sesji narzeczeńskiej. Leśna aura oraz uczucie bijące od zakochanych pozwoliły stworzyć wspaniałą galerię zdjęć i pamiątkę dla przyszłych małżonków.

Zobacz również inne historie miłosne

Sesja narzeczeńska Marioli i Damiana

Zimowa sesja narzeczeńska Magdaleny i Kamila

Zapraszam na moje social media

Tu najszybciej pojawiają się nowe zdjęcia 🙂

Facebook/KemerStudio

Instagram/KemerStudio

Jeśli chcecie ze mną stworzyć wspólną historię użyjcie proszę formularza kontaktowego. Chętnie Was poznam i zapiszę na fotografiach miłosną historię Waszego życia.

Do usłyszenia!

Przemek