Sesja narzeczeńska, czy warto z niej skorzystać?

W tym artykule chciałbym Was przekonać, że warto skorzystać z sesji narzeczeńskiej i jak duże korzyści dla przyszłej Pary Młodej są z nią związane. Ja również miałem swoją sesję narzeczeńską, która została wykonana w 2016 roku na kilka tygodni przez naszym ślubem. Dziś zdjęcia z tej sesji stanowią dla nas ważną pamiątkę i pewien sentyment z czasów naszego narzeczeństwa.

Sesja narzeczeńska pamiątką na całe życie.

Nie ma chyba nic cenniejszego jak wspomnienia z pewnego okresu naszego życia. Takimi wspomnieniami na pewno są zdjęcia, do których wraca się przez długie lata. Wraz z upływem lat doceniamy to co niematerialne. Na pewno macie w domu album ze zdjęciami z czasów swojego dzieciństwa, jaką wartość dziś stanowi on dla Was? Myślę, że jest bezcenny. Dla wielu par sesja narzeczeńska może być jedyną okazją do uwiecznienia pierwszych lat wspólnego życia i beztroskiej miłości. Fotografie pozostają z Wami na zawsze, a także stanowią pamiątkę dla przyszłych pokoleń.

Zaproszenie ślubne ze zdjęciem.

Organizacja ślubu to prawdziwe wyzwanie, które pochłania mnóstwo czasu i pieniędzy. Decyzje o wyborze sukni ślubnej, czy sali weselnej nie są łatwe. Natomiast kiedy dochodzicie do momentu wyboru zaproszeń na ślub to dopiero wtedy można dostać zawrotu głowy. Różne kształty, kolory, rodzaje papieru, dekoracje sprawiają, że trudno zdecydować i dopasować dla siebie zaproszenie, które najbardziej będzie pasowało do stylu Waszego ślubu i wesela. Zaskoczcie swoich gości, bądźcie oryginalni i wykorzystajcie do swoich zaproszeń zdjęcie z sesji narzeczeńskiej lub zaprojektujcie własne zaproszenie ze zdjęcia, które najbardziej Wam się podoba.

Zdjęcie dla rodziców na podziękowania

Propozycji na prezent dla rodziców jako podziękowanie jest całe mnóstwo. Kosze pełne słodyczy, bukiety kwiatów są chyba najbardziej popularne. To wszystko jednak przemija. Kwiaty po kilku dniach zwiędną, a po słodyczach nie będzie śladu 🙂 Osobiście uważam, że taki prezent powinien być trwały i przypominać Wasz wyjątkowy dzień. Zdjęcie wydrukowane w dużym formacie, oprawione w elegancką ramkę będzie idealnym prezentem dla rodziców i piękną pamiątką.

Pokaz slajdów

Ciekawym pomysłem jest pokaz slajdów/zdjęć wyświetlanych za pomocą projektora. Takie zdjęcia mogą być wyświetlane przez większość wieczoru, by wszyscy Wasi goście mogli zobaczyć całą sesję narzeczeńską lub tylko w pewnym momencie. Wtedy zapraszacie gości w miejsce, gdzie odbędzie się pokaz, gasicie światło i w takim klimacie wyświetlacie zdjęcia. Taka forma może być dobrym sposobem na ułożenie pewnej historii ze zdjęć opisującej początki Waszej znajomości. To pewnego rodzaju atrakcja i ciekawa niespodzianka dla gości, która na pewno zrobi wrażenie i co niektórych również wzruszy.

Poznajmy się!

Sesja narzeczeńska to najlepszy moment kiedy możemy się bliżej poznać. Spędzimy w luźnej, miłej atmosferze jedno popołudnie, a uwierzcie zaprocentuje to na reportażu ślubnym. Wy przed obiektywem będziecie czuli się już o wiele swobodniej i zdecydowanie łatwiej będzie nam się współpracowało w dniu ślubu. Nie wspominając już o tym, że po sesji narzeczeńskiej pozostają z Wami na zawsze wspomnienia zapisane na fotografiach.

Jak przygotować się do sesji ?

Najważniejsze żebyście na sesji byli sobą, czuli się swobodnie. Sesja narzeczeńska powinna być urozmaicona, dlatego warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Załóżcie strój dopasowany do miejsca, w którym będzie wykonywana sesja. Zabierzcie ze sobą coś na przebranie, tak byście mogli stworzyć różne stylizacje. Unikajcie dużych napisów na ubraniach, które na zdjęciach tylko odwracają uwagę. Zmiana stroju jest alternatywą i stanowi doskonałe urozmaicenie. Warto wziąć ze sobą również różne akcesoria np. koc (ale w stonowanych kolorach), kapelusz, kosz z różnymi smakołykami itp.

Teraz już jesteście zdecydowani na sesję ?

Mam nadzieję, że chodź w małym stopniu przekonałem Was do tego, że warto skorzystać z sesji narzeczeńskiej. Przeanalizujcie wszystkie punkty, które tutaj opisałem. Może sami wpadniecie na jakiś oryginalny pomysł związany z sesją narzeczeńską i wspólnie go zrealizujemy.
Do zobaczenia!

Zobaczcie sesje narzeczeńskie, które miałem przyjemność wykonać dla zakochanych par.

Sesja narzeczeńska w Golejowie Żaklina i Piotr

Sesja narzeczeńska Żaklina i Piotr Zawsze się ogromnie cieszę, kiedy na swojej drodze spotykam dwoje zakochanych ludzi. Sesję narzeczeńską z Żakliną i Piotrem wykonaliśmy praktycznie z dnia na dzień. Jednego dnia otrzymałem od nich wiadomość, a kolejnego byliśmy już na sesji. Dla przyszłej Pary Młodej sesja narzeczeńska to doskonały sposób na uwiecznienie Ich bezgranicznej miłości…

Zimowa sesja narzeczeńska Magdaleny i Kamila

Zimowa sesja narzeczeńska Magdaleny i Kamila Wiele par często zastanawia się nad tym czy warto zdecydować się na sesję fotograficzną zimą. Według mnie taka sesja jest bardzo klimatyczna i pełna uroku. Na pewno każdego zachwycają oszronione drzewa, płatki śniegu spadające na ubrania czy jeziora pokryte lodem. Natura w zimowej scenerii wspaniale prezentuje się na zdjęciach.…

Sesja narzeczeńska Marioli i Damiana

Sesja narzeczeńska Marioli i Damiana Sesja narzeczeńska to moment, aby lepiej poznać swojego fotografa i oswoić się z obiektywem aparatu. To także odpowiednia chwila na uwiecznienie Waszej miłości i stworzenie pięknej pamiątki na całe życie. Pomysłów na takie sesje jest bardzo wiele. Może to być miejsce Waszego poznania lub pasja, która Was połączyła. Ważne abyście…