Ślub i wesele Dębica Hotel LORD | Fotografia ślubna

 

Ślub i wesele Dębica Hotel LORD

Agnieszka i Łukasz to para, która na co dzień mieszka w Austrii. Jednak ślub i wesele postanowili zorganizować w swoich rodzinnych stronach i spędzić ten wyjątkowy dzień w gronie najbliższych. Przygotowania do ślubu odbyły się w Hotelu Lord w Dębicy. To trzygwiazdkowy lokal, który cechuje wyjątkowo eleganckie, stylowe wnętrze. Wprost idealne na organizację przyjęcia weselnego.

Państwo Młodzi w dniu ślubu byli lekko zestresowani, ale bardzo szczęśliwi. Agnieszka wybrała powiewną suknię z koronkową górą i tiulowym dołem. Wyglądała w niej bardzo kobieco i romantycznie. Zrobiła duże wrażenie na swoim przyszłym mężu. Łukasz zdecydował się na granatowy garnitur, do którego dobrał brązowe dodatki. Prezentował się elegancko, jak na Pana Młodego przystało.

Po wzruszającym błogosławieństwie Młodych przez ich rodziców, przyszła pora na ceremonię ślubu, który odbył się w pobliskim kościele. Wnętrze kościoła samo w sobie jest tak bogate, że wystarczyły tylko drobne dekoracje przy ołtarzu. Ślub dla Pary Młodej był podniosłą chwilą, ważną również dla ich rodziców, którzy byli tuż obok nich, niemal jako świadkowie składanej przysięgi. Po życzeniach przyszedł czas na zabawę. Wesele rozpoczęło się od toastu oraz pierwszego tańca. Para Młoda świetnie przygotowała się do tego tańca i pięknie prezentowała się na parkiecie.

Kilka minut później rozpoczęło się taneczne szaleństwo. Na parkiet ruszyli pozostali goście, którzy bawili się energicznie przy muzyce dobranej dla nich przez DJ’a. Państwo Młodzi znaleźli również czas na pamiątkowe zdjęcia ze swoimi gośćmi, które wykonałem w przerwie zabaw na sali weselnej. Agnieszka i Łukasz przygotowali także dla gości niespodziankę w postaci pokazu ich wspólnych zdjęć. Rodzina i znajomi mogli zobaczyć, jak rodziło się uczucie między nimi, a Nowożeńcy mieli okazję by przypomnieć sobie swoją historię.

 

Ślub i wesele Dębica Hotel LORDŚlub i wesele Dębica Hotel LORD | Fotografia ślubnaŚlub i wesele Dębica Hotel LORD | Fotografia ślubnaŚlub i wesele Dębica hotel LordŚlub i wesele Dębica Hotel LORD | Fotografia ślubnaŚlub i wesele Dębica Hotel LORD | Fotografia ślubnaŚlub i wesele Dębica Hotel LORD | Fotografia ślubnaŚlub i wesele Dębica Hotel LORD | Fotografia ślubnaŚlub i wesele Dębica Hotel LORD | Fotografia ślubna