O mnie

Pewnego dnia, przeglądając zdjęcia z czasów swojego dzieciństwa, zdałem sobie sprawę z tego, jak wspaniale jest zachować ułamek czasu na fotografiach. To świetne uczucie móc zobaczyć kawałek historii swojego życia. Zdajesz sobie sprawę, jak wiele traci się, kiedy nie ma w domu ważnych zdjęć rodzinnych?

Mam na imię Przemek, jestem fotografem uwieczniającym historię ludzi, łączące ich relacje oraz emocje towarzyszące podczas wyjątkowych chwil życia.

Miłość, szczęście, wzruszenie to najpiękniejsze uczucia, które można zobaczyć podczas ślubu. To właśnie fotografia ślubna jest dla mnie najważniejsza, dzięki niej mogę zapisać piękną historię Waszego życia.

Pytania i odpowiedzi

W trakcie moich spotkań z narzeczonymi pada dużo pytań, dlatego przygotowałem najczęściej zadawane pytania i moje odpowiedzi. Mam nadzieję, że pomogą Wam one w wyborze fotografa. Jeśli nie znaleźliście odpowiedzi na Wasze pytanie zapraszam do kontaktu.

Jak mamy się do Ciebie zwaracać ?

Jestem wielkim zwolennikiem mówienia do siebie po imieniu. Dlatego już na pierwszym spotkaniu proponuję taką formę rozmowy. Zdecydowanie ułatwia to pracę i poprawia relacje między ludźmi.

Jaka jest cena za reportaż ślubny ?

W swojej ofercie proponuję trzy pakiety reportażu ślubnego. Cena jest uzależniona od wyboru jednego z nich. Istnieje również możliwość dostosowania pakietu do Waszych indywidualnych potrzeb. Jeśli chcecie zapoznać się z moją ofertą zapraszam do kontaktu.

Jaki jest czas oczekiwania na gotowe zdjęcia ?

Maksymalny czas oczekiwania na gotowe fotografie to 30 dni, licząc od dnia naszego ostatniego spotkania, czyli przyjęcia lub sesji ślubnej.

W jakiej formie otrzymamy zdjęcia ?

W zależności od wybranego pakietu. Jednak najczęściej są to zdjęcia w formie cyfrowej na pendrivie i odbitki w eleganckim opakowaniu oraz fotoalbum. Niektóre pary decydują się tylko na zdjęcia w formie cyfrowej. W takim przypadku przekazuję fotografie poprzez link do galerii internetowej, z której można pobrać zdjęcia.

Jaki jest obszar Twojej pracy ?

Mieszkam w województwie świętokrzyskim i przeważnie pracuję na jego terenie, a także w całej południowej części kraju. Jednak nie ma żadnego problemu, żebym odwiedził Was w innym zakątku Polski.

Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować termin ?

Im wcześniej tym lepiej. Jednak najrozsądniejszym przedziałem czasowym jest 8-12 miesięcy przed Waszym ślubem.

Czy sesja ślubna odbywa się w innym dniu niż ślub ?

Wszystkie pakiety zawierają sesję w dniu ślubu.  Oczywiście jest również w ofercie sesja w innym dniu, którą wykonujemy w dogodnym terminie dla obu stron.

Jak długo trwa ślubna sesja plenerowa ?

Sesja ślubna najczęściej trwa od 2 do 3 godzin. Oczywiście jeśli jest taka potrzeba istnieje możliwość wydłużenia czasu trwania sesji.

Czy wykonujesz sesje narzeczeńskie?

Oczywiście, że tak. Sesja narzeczeńska to świetna okazja do tego byśmy wspólnie spędzili miło czas, bliżej się poznali oraz uwiecznili na zdjęciach Waszą bezgraniczną miłości.

Do której godziny pracujesz w dniu ślubu ?

Pracuję tak długo jak chcecie, jednak najczęściej kończę swoją pracę po zabawach oczepinowych.

Czy musimy się spotkać osobiście ?

Niekoniecznie, wszelkie formalności możemy załatwić za pośrednictwem internetu i telefonu, jednak preferuję spotkanie na żywo, byśmy mogli się poznać i porozmawiać o Waszym ślubie, a także bym mógł zaprezentować Wam fotoalbumy.

Czy możesz nam polecić kamerzystę lub zespół muzyczny na nasze wesele ?

Oczywiście, że tak. Na spotkaniu, omówimy wszystkie szczegóły i postaram się Wam doradzić w różnych kwestiach oraz zaproponować współpracę z innymi firmami z branży ślubnej.

Czy otrzymamy fakturę za Twoją usługę ?

Tak, Kemer Studio to legalnie działająca firma i otrzymacie ode mnie fakturę za wykonaną usługę fotograficzną.