O mnie

Cześć, jestem Przemek.

Jestem fotografem ślubnym.

Gratuluję Wam podjęcia decyzji o ślubie!
Bardzo mi miło i cieszę się, że zainteresowaliście się moją fotografią.

Kiedy kupiłem swój pierwszy aparat i zacząłem interesować się fotografią, nie myślałem wtedy, że fotografia ślubna to będzie właśnie ta którą pokocham najbardziej. Na początku fotografowałem przyrodę, samochody, z czasem zaczęły się pierwsze sesje portretowe. Często też fotografowałem różne rodzinne uroczystości i spotkania. Dobrze czułem się fotografując ludzi i sprawiało mi to dużo radości.

W 2017r. sfotografowałem pierwszy ślub. Było to dla mnie spore wyzwanie. Dobrze się do tego ślubu przygotowałem, wiedziałem że muszę zrobić wszystko, aby para młoda, która powierzyła mi tak odpowiedzialne zadanie była zadowolona z efektów mojej pracy. I tak się stało. Później pojawiły się też kolejne osoby zainteresowane współpracą ze mną. To był czas kiedy wiedziałem, że chcę fotografować śluby i rozwijać się w tej dziedzinie fotografii.

Przez ten czas zrealizowałem ponad 100 reportaży ślubnych, poznałem wielu wspaniałych ludzi, odwiedziłem mnóstwo ciekawych miejsc i przejechałem dziesiątki tysięcy kilometrów. Jestem zakochany w fotografii i uwielbiam swoją pracę 🙂

Wybór fotografa to tak samo ważna decyzja jak wybór lokalu, sukni ślubnej, kwiatów na bukiet czy muzyki, która będzie Wam towarzyszyć w tym niepowtarzalnym dniu. Jestem w ten dzień dla Was, po to abyście mogli sięgać po wspomnienia w każdym momencie swojego wspólnego życia, aby powracały żywe wspomnienia tych chwil, emocji, zapachów, smaków i dźwięków.

Jak chce Was sfotografować?

W dniu ślubu staram się najpiękniej jak potrafię uchwycić Was na swój indywidualny sposób, tak jak Was widzę, w naturalnych barwach, w pięknym otoczeniu, z uśmiechem na twarzach.

Jaki jestem?

Na co dzień spełniam swoje marzenia. Jestem ciekawy świata i ludzi. Lubię podróżować, poznawać nowe miejsca i kultury. Realizuję się na wiele sposobów. Aktywnie spędzam wolny czas i staram się maksymalnie korzystać z życia. Wyznaję zasadę, że nigdy nie jest za późno. Jeśli chcesz osiągnąć zamierzony cel to właśnie teraz jest najlepszy czas, aby zacząć!   

Macie pytania?

Pozostańmy
w kontakcie

Zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania i pomogę Wam wybrać idealny pakiet ślubny.

DD myślnik MM myślnik RRRR
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.