Kemer Studio - Fotograf Ślubny

Cześć mam na imię Przemek.
Miło mi, że tu jesteś i chcesz mnie bliżej poznać. Od czasu kiedy zacząłem fotografować jestem dużo szczęśliwszym człowiekiem. W fotografii poczułem wolność, możliwość spełnienia oraz realizowania siebie w taki sposób o jakim zawsze marzyłem. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, Ich historie oraz relacje jakie między sobą tworzą. Kiedyś myślałem, że fotografia to dobre kadry, światło, odpowiedni sprzęt. Dziś wiem, że to zdecydowanie coś więcej! Dlatego tak bardzo chcę poznawać swoje pary i wiedzieć co lubią, czym się zajmują, jakie mają zainteresowania, jak wspólnie spędzają czas. Historie, które tworzę są prawdziwe, ukazują miłość, szczęście oraz wszystkie emocje towarzyszące ludziom w wyjątkowych chwilach życia.

Jak pracuję?

W dniu ślubu pracuję dyskretnie, staram się wczuć w klimat Waszego wyjątkowego dnia. Obserwuję, słucham, szukam tych niepowtarzalnych momentów. Zawsze jestem otwarty na Wasze propozycje, lubię spontaniczne decyzje. Jeśli marzycie o sesji w lesie lub w dużym mieście, albo za granicą to ja pojadę z Wami wszędzie tam gdzie chcecie abym uwiecznił Waszą miłość i stworzył niezapomnianą pamiątkę na całe życie. Uwielbiam pracować z ludźmi niezwykłymi, uśmiechniętymi, zakochanymi w sobie i otwartymi na innych. Jeśli tacy właśnie jesteście to nadajemy na tych samych falach : )

Chcę Was poznać.

Z przyjemnością się z Wami spotkam, posłucham o Waszych planach i marzeniach. Porozmawiamy o Waszym ślubie, o tym jak byście chcieli, aby wyglądał Wasz wyjątkowy dzień. Ja opowiem Wam o mojej pracy w roli fotografa ślubnego.

Historia Waszego życia.

Pewnego dnia, przeglądając zdjęcia z czasów swojego dzieciństwa, zdałem sobie sprawę z tego, jak wspaniale jest zachować ułamek czasu na fotografiach. To świetne uczucie móc zobaczyć kawałek historii swojego życia. Zdajecie sobie sprawę, jak wiele traci się, kiedy nie ma w domu ważnych zdjęć rodzinnych?

Wasze pytania i moje odpowiedzi

W trakcie moich spotkań z narzeczonymi pada dużo pytań, dlatego przygotowałem najczęściej zadawane pytania i moje odpowiedzi. Mam nadzieję, że pomogą Wam one w wyborze fotografa. Jeśli nie znaleźliście odpowiedzi na Wasze pytanie zapraszam do kontaktu.

Jak mamy się do Ciebie zwaracać ?

Jestem wielkim zwolennikiem mówienia do siebie po imieniu. Dlatego już na pierwszym spotkaniu proponuję taką formę rozmowy. Zdecydowanie ułatwia to pracę i poprawia relacje między ludźmi.

Jaka jest cena za reportaż ślubny ?

W swojej ofercie proponuję trzy pakiety reportażu ślubnego. Cena jest uzależniona od wyboru jednego z nich. Istnieje również możliwość dostosowania pakietu do Waszych indywidualnych potrzeb. Jeśli chcecie zapoznać się z moją ofertą zapraszam do kontaktu.

Jaki jest czas oczekiwania na gotowe zdjęcia ?

Maksymalny czas oczekiwania na gotowe fotografie to 30 dni, licząc od dnia naszego ostatniego spotkania, czyli przyjęcia lub sesji ślubnej.

W jakiej formie otrzymamy zdjęcia ?

W zależności od wybranego pakietu. Jednak najczęściej są to zdjęcia w formie cyfrowej na pendrivie i odbitki w eleganckim opakowaniu oraz fotoalbum. Niektóre pary decydują się tylko na zdjęcia w formie cyfrowej. W takim przypadku przekazuję fotografie poprzez link do galerii internetowej, z której można pobrać zdjęcia.

Jaki jest obszar Twojej pracy ?

Mieszkam w województwie świętokrzyskim, a przeważnie pracuję w całej południowej części kraju. Jednak nie ma żadnego problemu, żebym odwiedził Was w innym zakątku Polski.

Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować termin ?

Im wcześniej tym lepiej. Jednak najrozsądniejszym przedziałem czasowym jest 8-12 miesięcy przed Waszym ślubem.

Czy sesja ślubna odbywa się w dniu ślub, czy w innym dniu ?

Wszystkie pakiety zawierają sesję w dniu ślubu. Jeśli jednak macie wyjątkowe miejsce na którym Wam zależy to oczywiście jest możliwość wykonania sesji w innym dniu, w dogodnym terminie dla obu stron.

Jak długo trwa ślubna sesja plenerowa ?

Jeśli sesję wykonujemy w innym dniu niż ślub to najczęściej trwa od 2 do 3 godzin. Jednak nie ma tu określonego limitu czasu. Raz sesję wykonuję w bliskiej odległości od mojego miejsca zamieszkania, a innym razem jadę kilka set kilometrów. Wszystko zależy od Was gdzie wam się zamarzy taka sesja.

Czy wykonujesz sesje narzeczeńskie?

Oczywiście, że tak. Sesja narzeczeńska to świetna okazja do tego byśmy wspólnie spędzili miło czas, bliżej się poznali oraz uwiecznili na zdjęciach Waszą bezgraniczną miłości.

Do której godziny pracujesz w dniu ślubu ?

Pracuję tak długo jak chcecie, jednak najczęściej kończę swoją pracę o godz. 1:00

Czy musimy się spotkać osobiście ?

Bardzo bym chciał się spotkać z Wami i porozmawiać o Waszym ślubie, a także bym mógł zaprezentować Wam swoje fotoalbumy. Czasami jednak odległość to uniemożliwia, dlatego wszelkie formalności możemy załatwić za pośrednictwem internetu i telefonu lub jeśli macie ochotę możemy porozmawiać poprzez Skype.

Czy możesz nam polecić kamerzystę lub zespół muzyczny na nasze wesele ?

Oczywiście, że tak. Na spotkaniu, omówimy wszystkie szczegóły i postaram się Wam doradzić w różnych kwestiach oraz zaproponować współpracę z innymi firmami z branży ślubnej.

Czy otrzymamy fakturę za Twoją usługę ?

Tak, otrzymacie ode mnie fakturę za wykonaną usługę fotograficzną.