Karolina i Wojciech

Nie ma chyba bardziej magicznego miejsca na ślub niż zabytkowy kościół Św. Bartłomieja w Staszowie. To właśnie tam, w otoczeniu bliskich i przyjaciół, Karolina i Wojciech powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Ceremonia była pełna uroczystości, wzruszających momentów i głębokich emocji.

Wesele w Pałacu w Kurozwękach

Po zakończeniu ślubu udaliśmy się na przyjęcie weselne do uroczego Pałacu w Kurozwękach. To miejsce emanowało wyjątkowym urokiem, co idealnie wpasowało się w romantyczną atmosferę tego dnia. Ogromny ogród pałacowy stanowił idealne tło dla sesji plenerowej, którą zorganizowaliśmy po ceremonii.

Sesja ślubna Pałac w Kurozwękach

Sesja plenerowa w ogrodzie pałacowym była pełna magicznych chwil i wyjątkowych ujęć. Karolina i Wojciech, otoczeni pięknem natury, emanowali miłością i radością, tworząc niepowtarzalną atmosferę, którą udało się uchwycić na zdjęciach.

Każde ujęcie było jak kadr z bajki, ukazując piękno miłości i bliskości między Karoliną i Wojciechem. Sesja plenerowa była nie tylko doskonałą okazją do uwiecznienia tego wyjątkowego dnia, ale także do stworzenia niezapomnianych wspomnień, które będą trwać przez wiele lat.

To był niezwykły dzień pełen miłości, radości i magii, który na zawsze pozostanie w sercach Karoliny i Wojciecha, oraz w pamięci gości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *